streslab

Nasz zespół

Wykształcenie i praca

Doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie SWPS. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Leeds University Business School na kierunku Organizational Psychology. Trener warsztatu psychologicznego.

Zainteresowania naukowe

Zajmuje się psychologią zdrowia w pracy ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska prężności psychicznej (rezyliencji) czyli pozytywnej adaptacji w sytuacji narażenia na silny stres i rolą jaką odgrywają w niej mechanizmy regulacji emocji. Interesuje się również rozwojem kompetencji pracowników i czynnikami wpływającymi na efektywność treningów i szkoleń.

Osiągnięcia zawodowe

Autorka projektu mającego na celu zmierzenie efektywności programów rozwoju liderów National Health Service oferowanych przez East Midlands Leadership Academy. Była członkiem zespołu realizującego projekt „Specyfika emocji w dwóch systemach regulacji: homeostatycznym i transgresyjnym: Perspektywa psychologiczna i neurobiologiczna” kierowanym przez Profesor Marię Jarymowicz. Członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (Graduate member MBPsS).

Powrót do góry