streslab

E-COMPARED

Odczuwasz smutek lub przygnębienie? Myślisz, że możesz mieć depresję? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy! Zgodnie z przewidywaniami WHO do 2020 roku to właśnie depresja ma być jednym z najpowszechniej występujących zaburzeń psychicznych i jednocześnie jedną z najpoważniejszych chorób na świecie. W Polsce na depresję cierpi niemal 3 proc. osób dorosłych. W 2010 roku liczbę Europejczyków, która doświadczyła depresji oszacowano na około 30 milionów. Jednak aż połowa mieszkańców Europy potrzebujących terapii depresji nie ma dostępu do specjalistycznej opieki zdrowotnej, do terapii opartej na badaniach naukowych lub jest narażona na długie oczekiwanie na pomoc i jej wysokie koszty. wdrożenia na szerszą skalę w Polsce i Europie terapii depresji z wykorzystaniem internetu.

W odpowiedzi na ten problem powstał projekt E-COMPARED, czyli europejskie badania porównawcze nad efektywnością terapii z wykorzystaniem internetu dla osób z depresją.

Zapraszamy do udziału w projekcie E-COMPARED wszystkie osoby, które podejrzewają, że mogą cierpieć na depresję. Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie terapii, tylko kilka kroków dzieli Cię od uczestnictwa w naszym programie. Na zainteresowanych czekają miejsca.

Terapia z wykorzystaniem internetu jest odpowiedzią na problemy związane z dostępnością pomocy psychologicznej dla osób potrzebujących leczenia. Biorąc udział w projekcie, możesz pomóc nie tylko sobie, ale także innym.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się więcej o E-COMPARED:

Prosimy zwrócić uwagę, że terapia jest płatna zgodnie z cennikiem terapeuty.

Powrót do góry